Trust GXT 112 Felox
mus - USB, USB-C - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
643,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
613,-
DKK
(490,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 4800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Batterilevetid (maks.) | 80 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 131 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 92 g |
Emballeringsdata
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Musemåtte inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Antal USB-porte | 1 |
| USB-port | Ja |