SPEEDLINK MANEJO Ergonomic Vertical
lodret mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
543,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
513,-
DKK
(410,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Gummigreb | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 76 mm |
| Højde | 72 mm |
| Vægt | 118 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Musemåtte inkluderet | Ingen |