Razer Viper V3
mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
885,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
855,-
DKK
(684,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 70 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
| Batterilevetid (maks.) | 280 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 87 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 57 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkevægt | 226 g |
| Pakkehøjde | 176 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |