HyperX Pulsefire Hast – gaming-mus (sort-rød)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
760,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
730,-
DKK
(584,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 16000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 450 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,79 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 134 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 58,96 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 1790 mm |
| Pakkedybde | 1180 mm |
| Pakkehøjde | 59 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |