Glorious Model O Minus
mus - 2.4 GHz - mat sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
980,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
950,-
DKK
(760,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 19000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 71 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 65 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 325 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 545 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 380 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 14,3 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 13,3 kg |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |