GENESIS Krypton 555 mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 8000 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
GENESIS Krypton 555 mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 8000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
GENESIS Krypton 555 mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 8000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
684,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
654,-
DKK
(523,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 7 |
| Antal programmerbare knapper | 7 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 300 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 35 kg |
| Billedhastighed | 8000 fps |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Sensortype | Pixart PAW3333 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1.8 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |