ASUS ROG Harpe Ace Extreme
mus - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
2.286,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.256,-
DKK
(1.804,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 42000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 4 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 1 W |
| USB strømforsyning | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 91 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 0,09 W |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63,7 mm |
| Dybde | 127,5 mm |
| Højde | 39,6 mm |
| Vægt | 47 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 177 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 124 mm |
| Pakkevægt | 790 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |