Samsung ViewFinity S6 S34C652VAU skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync - VA - 5ms
UWQHD 3440x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Optimering af opdateringshastighed | Nej |
| sRGB-dækning (typisk) | 115% |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Nej |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Nej |
| Smart funktioner | FPS, RPG, RTS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 5 MP |
| ASC (Adaptive Sound Control) | Nej |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Proffesionelle |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| DVI-port | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 12 cm |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Sort eQualizer funktion | Nej |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 51 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Strømforbrug (maks.) | 200 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1574244 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 241 mm |
| Højde (med stativ) | 561,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 125 mm |
| Højde (uden stativ) | 369,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,3 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | HAS-stativ |
| Pakkebredde | 807 mm |
| Pakkedybde | 367 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 10,6 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, USB Type-A til USB Type-B |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Nej |
| TV Plus | Nej |
| Virker sammen med Samsung Bixby | Nej |
| Understøttelse af Wireless Dex | Nej |
| Tryk visning | Nej |
| Universal guide | Nej |
| Taleinteraktion i fjernfeltet | Nej |
| Multiview | Nej |
| Strømforbrug (DPMS) | 0,5 W |