Produkt nr: LS34C650TAUXEN
EAN: 8806095207834
Varenummer: F24646567
billigst-pricerunner
Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 5ms
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS34C650TAUXEN
EAN: 8806095207834
Varenummer: F24646567
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.744,80 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS34C650TAUXEN
Læs mere her
Portalen til en verden af skarphed og flydende billedkvalitet
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 280 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1000R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Synlig størrelse, horisontal 79,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,4 cm
Skærm diagonal (metrisk) 86 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 115%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Brugerdefineret, Eco, FPS, Spil, Grafik, RPG, RTS, Sport
Multimedie
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Proffesionelle
Produktfarve Hvid
Farve Hvid
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 3
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Thunderbolt 4 porte antal 2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -30 - 30°
Hældningsvinkelområde -2 - 20°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 52 kWh
Strømforbrug (typisk) 200 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (gennemsnitlig) 47 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1775293
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 806,6 mm
Dybde (med stativ) 241 mm
Højde (med stativ) 561,5 mm
Vægt (med stativ) 8,1 kg
Bredde (uden stativ) 806,6 mm
Dybde (uden stativ) 125 mm
Højde (uden stativ) 369,4 mm
Vægt (uden stativ) 5,3 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 807 mm
Pakkedybde 367 mm
Pakkehøjde 125 mm