Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU skærm - 49" - AMD FreeSync Premium Pro - 0,03ms
Dual Quad HD 5120x1440 ved 240Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 124,5 cm (49") |
| Responstid | 0,03 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 119,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,9 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 124 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 99% |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Operativsystem installeret | Tizen |
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
| Adaptive Sound Pro | Ja |
Design
| Markedspositionering | Smart |
| Produktfarve | Sølv |
| Farve | Sort, Sølv |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 70 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 86 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 70 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 220 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 80 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 1194,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 236,9 mm |
| Højde (med stativ) | 529,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 12,9 kg |
| Bredde (uden stativ) | 1194,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 180,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 9,2 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | HAS-stativ |
| Pakkebredde | 1352 mm |
| Pakkedybde | 474 mm |
| Pakkehøjde | 240 mm |