Samsung Odyssey OLED G9 S49DG934SU skærm - 49" - AMD FreeSync Premium Pro - 0,03ms
Dual Quad HD 5120x1440 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 124,5 cm (49") |
| Responstid | 0,03 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 124 cm |
| Farveområde | 99% |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spilfunktioner | Super Arena Gaming UX |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sølv |
| Farve | Sort, Sølv |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 15° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 61 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 71 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 61 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 80 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 1194,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 284,1 mm |
| Højde (med stativ) | 529,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 12,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 1194,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 180,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 8,8 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | HAS-stativ |
| Pakkebredde | 1352 mm |
| Pakkedybde | 474 mm |
| Pakkehøjde | 240 mm |