Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
UWQHD 3440x1440 ved 165Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1000R |
| Kontrastforhold (typisk) | 2500:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Optimering af opdateringshastighed | Ja |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 79,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spilfunktioner | Optimering af skærmstørrelse, Super Arena Gaming UX |
| Smart funktioner | FPS, RPG, RTS |
| Operativsystem installeret | Windows 10 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Serviceport | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 18° |
| Billede-i-billede | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 50 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 32,4 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 55 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1420448 |
| Årligt energiforbrug | 47 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 272,6 mm |
| Højde (med stativ) | 475,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 152,7 mm |
| Højde (uden stativ) | 380,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 901 mm |
| Pakkedybde | 441 mm |
| Pakkehøjde | 216 mm |