Produkt nr: UltraGear 34G630A-B
EAN: 8806096558058
Varenummer: F25531171
billigst-pricerunner
LG Electronics Skærm
Producent: LG Electronics
EAN: 8806096558058
Varenummer: F25531171
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.535,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Læs mere her
LG UltraGear 34G630A-B – 34\" ultrabred gaming med 240 Hz
Opdateringshastigheden på 240 Hz og 1 ms responstid (GtG) leverer meget glidende billedgengivelse. Hurtige kamera- og bevægelsesskift i spil ser skarpere ud, og du får et visuelt forspring ved hurtige handlinger.
Se mere og vind mere — oplev UltraGear 34G630A-B i aktion
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Præstation
AMD FreeSync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Andre funktioner
Billede-for-billede (PbP) Ja
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
DisplayPort-version 1.4
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 1
Antal USB Type-C opstrømsporte 1
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB strømforsyning op til 15 W
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Design
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Vægt & størrelser
Højdejustering 120 mm
Bredde (med stativ) 808 mm
Dybde (med stativ) 235 mm
Højde (med stativ) 512,47 mm
Vægt (med stativ) 7,3 kg
Vægt (uden stativ) 5,3 kg
Strømstyring
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforbrug (typisk) 37,5 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 61 kWh
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34 in)
Skærmteknologi VA
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
Naturligt aspektforhold 21:9
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Responstid 1 ms
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Skærmens lysstyrke 250 cd/m²
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Farveskala DCI-P3 95%
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,2317 x 0,2317 mm