LG 39GX900A-B computerskærm 99,1 cm (39") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 99,1 cm (39") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 800R |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,266 x 0,266 mm |
| Pixeltæthed | 96 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 99,1 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 94% |
| Farveskala DCI-P3 | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Smart funktioner | Energibesparende |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 14 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 38 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 41 kWh |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2293855 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 887,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 322,8 mm |
| Højde (med stativ) | 605,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 11,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 887,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 198 mm |
| Højde (uden stativ) | 404,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 985 mm |
| Pakkedybde | 550 mm |
| Pakkehøjde | 338 mm |