Produkt nr: LC-M49-DQHD-120-C-Q
EAN: 4260070129612
Varenummer: F22026423
billigst-pricerunner
LC Power skærm &#45 49" &#45 AMD Adaptive-Sync &#45 VA &#45 6ms
Producent: LC Power
EAN: 4260070129612
Varenummer: F22026423
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.788,00 ekskl. moms)
Producent: LC Power
Læs mere her
Opgrader din spiloplevelse med LC Power skærmen på 49 tommer
Den buede VA-skærm på 49 tommer med en opdateringshastighed på 120Hz vil give dig en dybere spiloplevelse, da det føles, som om du er inde i spillet og selv udforsker spillets verden. Denne skærm vil være det perfekte valg for enhver gamer og vil med sikkerhed give dig en uovertruffen spiloplevelse.
Køb denne ultimative spiloplevelse i dag og få mere ud af dit spil!
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi QLED
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 6 ms
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Billedformat 32:9
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,0776 x 0,2328 mm
Standard for farveskala DCI-P3
sRGB-dækning (typisk) 100%
NTSC-dækning (typisk) 100%
Adobe RGB dækning 95%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 2.0
Lydudgang Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 52,8 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 53 kWh
Strømforbrug (standby) 0,4 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 2 A
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 700272
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1199 mm
Dybde (med stativ) 287 mm
Højde (med stativ) 566 mm
Vægt (med stativ) 11 kg
Bredde (uden stativ) 1199 mm
Dybde (uden stativ) 160 mm
Højde (uden stativ) 376 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1305 mm
Pakkedybde 280 mm
Pakkehøjde 480 mm