LC Power LC-M40-UWQHD-144 skærm - Kantbelyst LED - 40" - AMD FreeSync Premium - ADS-IPS - 4ms
UWQHD 3440x1440
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M40-UWQHD-144
EAN: 4260070129629
Varenummer: F22096392
billigst-pricerunner
LC Power LC-M40-UWQHD-144 skærm &#45 Kantbelyst LED &#45 40" &#45 AMD FreeSync Premium &#45 ADS-IPS &#45 4ms
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M40-UWQHD-144
EAN: 4260070129629
Varenummer: F22096392
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.954,40 ekskl. moms)
Produkt nr: LC-M40-UWQHD-144
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Den ultimative skærm til gamere: LC Power LC-M40-UWQHD-144
Med sin størrelse på 40\" er denne kantbelyste LED-skærm ideel til gamere, der ønsker en stor og smuk skærm, der kan fremhæve de mindste detaljer i deres spil. Med en opløsning på 3440 x 1440 og en opdateringsfrekvens på 144Hz kan du forvente en utrolig flot og levende visning.
Klik på knappen og køb LC Power LC-M40-UWQHD-144 nu og tag din gamingoplevelse til et nyt niveau!
Display
Skærm diagonal 101,6 cm (40")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Paneltype IPS-ADS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,26925 x 0,26925 mm
Skærm diagonal (metrisk) 101,6 cm
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 600
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 95%
sRGB-dækning (typisk) 99%
NTSC-dækning (typisk) 105%
Adobe RGB dækning 89%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Farve Hvid
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB upstream port type USB Type-C
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Slot til kabellås Nej
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 9,5 cm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 40 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 68,7 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 3 A
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 758509
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 994 mm
Dybde (med stativ) 287 mm
Højde (med stativ) 596 mm
Bredde (uden stativ) 994 mm
Dybde (uden stativ) 82 mm
Højde (uden stativ) 418 mm
Vægt (uden stativ) 11,2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 1215 mm
Pakkedybde 203 mm
Pakkehøjde 528 mm