Produkt nr: LC-M49QCO
EAN: 4262443281057
Varenummer: F25367883
billigst-pricerunner
LC Power Skærm
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M49QCO
EAN: 4262443281057
Varenummer: F25367883
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(6.243,20 ekskl. moms)
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M49QCO
Læs mere her
Maksimalt overblik til gaming og multitasking
Teknologi til en flydende oplevelse
  • Ekstra bred 49" skærm — giver et massivt synsfelt til komplekse opgaver
  • Ultra-bredt 32:9 format — svarer til to skærme i én uden midterramme
  • Hurtig 144 Hz opdateringshastighed for en jævn og flydende visuel oplevelse
  • Ekstremt lav responsivtid på 0,03 ms — eliminerer ghosting i hurtige spil
  • Dobbelt HDMI-tilslutning — gør det nemt at forbinde flere enheder samtidigt
Fleksibel integration på skrivebordet
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2,1
Antal DisplayPort-udgange 1
DisplayPort ud-version 1,4
Antal USB 2.0 type-A-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte 1
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
Udgang til hovedtelefoner Ja
Andre funktioner
Antal RJ-45-porte 1
Vægt (uden stativ) 9,5 kg
Adaptiv synkronisering AMD Adaptive-Sync
Billede-for-billede (PbP) Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Drejevinkel område -20 - 20°
Vægt & størrelser
Højdejustering Ja
Bredde (med stativ) 1199 mm
Dybde (med stativ) 361 mm
Højde (med stativ) 571 mm
Bredde (uden stativ) 1199 mm
Dybde (uden stativ) 171 mm
Højde (uden stativ) 366 mm
Emballeringsdata
Pakkevægt 13 kg
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 37 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 63 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (typisk) 37,4 W
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49 tommer)
Skærm diagonal (metrisk) 124,46 cm
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi QD-OLED
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Responstid 0,03 ms
Kontrastforhold (dynamisk) 1500000:1
Vis lysstyrke (min.) 250 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 450 cd/m²
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 1000 cd/m²
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,233 x 0,233 mm