Produkt nr: DHI-LM30-E330CA
EAN: 6923172579119
Varenummer: F25287168
billigst-pricerunner
Dahua skærm &#45 LED baglys
Dahua skærm &#45 LED baglys
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM30-E330CA
EAN: 6923172579119
Varenummer: F25287168
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.635,20 ekskl. moms)
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM30-E330CA
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Display
Skærm diagonal 76,2 cm (30")
Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
HD-type UltraWide Full HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Ingen
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 1 ms
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 200 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
sRGB-dækning (typisk) 120%
NTSC-dækning (typisk) 85%
Adobe RGB dækning 83%
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort, Rød
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ingen
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11,5 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -25 - 25°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 25,8 kWh
Strømforbrug (typisk) 48 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 55 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 12 V
Strømforsyningstype Ekstern
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1716107
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 85%
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 701,1 mm
Dybde (uden stativ) 121,7 mm
Højde (uden stativ) 317,8 mm
Vægt (uden stativ) 6,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 817 mm
Pakkedybde 248 mm
Pakkehøjde 450 mm