Dahua DHI-LM49-EW410CA skærm - E-LED baggrundsbelysning - 49" - VA - 1ms
5120x1440 ved 120Hz
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM49-EW410CA
EAN: 6939554936623
Varenummer: F25280425
billigst-pricerunner
Dahua DHI-LM49-EW410CA skærm &#45 E-LED baggrundsbelysning &#45 49" &#45 VA &#45 1ms
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM49-EW410CA
EAN: 6939554936623
Varenummer: F25280425
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.783,20 ekskl. moms)
Produkt nr: DHI-LM49-EW410CA
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev intens billedkvalitet med Dahua 49\" skærm!
Få en dybde og klarhed, der tager dine film- og spiloplevelser til nye højder.
Med en bred betragtningsvinkel kan hele familien nyde det krystalklare billede.
Med avanceret teknologi får du skarpere kontraster og mere detaljerede farver.
Spar plads og energi med denne strømbesparende og miljøvenlige skærm.
Tag din tv- og spiloplevelse til det næste niveau med Dahua 49\" skærm!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Overfladebehandling Haze 25%, 3H
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
HD-type Dual QHD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys Kant LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 400 cd/m²
Svartid (MPRT) Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Understøttede grafikopløsninger 5120 x 1440
Understøttede videotilstande 1440p
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,2382 x 0,2382 mm
Pixeltæthed 108,54 ppi
Synlig størrelse, horisontal 119,2 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,5 cm
Skærm diagonal (metrisk) 124 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala NTSC, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
NTSC-dækning (typisk) 85%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Renoveret Nej
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 9,5 cm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 63 kWh
Strømforbrug (typisk) 72 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 180 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 85%
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1198,5 mm
Dybde (med stativ) 160,2 mm
Højde (med stativ) 375,6 mm
Vægt (med stativ) 11,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 1305 mm
Pakkedybde 284 mm
Pakkehøjde 486 mm
Pakkevægt 15,6 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet DisplayPort, Strøm, USB Type-C
Hurtig start guide Ja
Andre funktioner
Billede-for-billede (PbP) Ja
E-manual Ja
Højttalere 2 × 3 W
test. 42
Compliance-certifikater CE, Elektromagnetisk kompatibilitet (EMC), Lavspændingsdirektivet (LVD)
Vis synligt område (HxL) 1191,9 x 335,2 mm