Produkt nr: 90LM09R0-B01170
EAN: 4711387447291
Varenummer: F24909189
billigst-pricerunner
ASUS ROG Swift OLED PG39WCDM skærm &#45 39" &#45 AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible, VESA Adaptive-Sync &#45 0,03ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM09R0-B01170
EAN: 4711387447291
Varenummer: F24909189
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.145,60 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM09R0-B01170
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fuldt nedsænkende gamingoplevelse med ASUS ROG Swift OLED-skærmen!
Glæd dig over hurtig respons og jævn gameplay med 0,03ms responstid. Nyd krystalklare billeder i UWQHD-opløsning ved 240Hz for en utroligt realistisk gamingoplevelse.
Display
Skærm diagonal 99,1 cm (39")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 450 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 800R
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1.073 milliarder farver
Pixel pitch 0,266 x 0,266 mm
Synlig størrelse, horisontal 89 cm
Synlig størrelse, vertikal 40,5 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 390 kHz
Digital vertikal frekvens 40 - 240 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 99 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99%
sRGB-dækning (typisk) 135%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Oplyst stand Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 8 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -15 - 15°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 45 kWh
Strømforbrug (typisk) 35 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1974615
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 890 mm
Dybde (med stativ) 318 mm
Højde (med stativ) 575 mm
Vægt (med stativ) 9,61 kg
Bredde (uden stativ) 890 mm
Dybde (uden stativ) 187 mm
Højde (uden stativ) 424 mm
Vægt (uden stativ) 6,94 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 980 mm
Pakkedybde 345 mm
Pakkehøjde 525 mm