Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-FST
EAN: 850072937021
Varenummer: F25399147
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 49” Curved computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Grøn
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-FST
EAN: 850072937021
Varenummer: F25399147
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-FST
Læs mere her
Oplev en fordybende gamingoplevelse med Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen. Den store 124,5 cm skærm giver dig fantastisk klarhed i 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED. Nedsæn dig dybt i dine favoritspil med den buede skærm, der skaber en realistisk og levende visuel oplevelse. Den grønne baggrundsbelysning tilføjer en unik og stilfuld touch til dit setup.
Med Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen kan du fordybe dig i dine spil som aldrig før. Den store skærm giver dig mulighed for at se hvert eneste detalje i dine spil med imponerende skarphed og farverigdom. Dual QHD LED-teknologien sikrer en fantastisk billedkvalitet, så du kan nyde en flot og realistisk grafik.
Udover at være perfekt til gaming, er Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen også ideel til arbejde og underholdning. Multitask effektivt med den store skærmplads, og nyd film og videoer i høj kvalitet. Den grønne baggrundsbelysning kan tilpasses efter dine præferencer og stemninger, hvilket gør det til det perfekte tilbehør til ethvert gamer-setup.
Tag din gamingoplevelse til det næste niveau med Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen. Oplev fremragende billedkvalitet, fordybende visuel fornøjelse og stilfuldt design - alt sammen i én skærm. Gør dig klar til at blive overvældet af gamingoplevelser som aldrig før med Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen.
Display
Skærm diagonal 49"
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 95%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Grøn
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 110 mm
Strømforbrug (typisk) 55 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1187 mm
Dybde (med stativ) 290 mm
Højde (med stativ) 570 mm
Vægt (med stativ) 7.8 kg
Bredde (uden stativ) 1187 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1275 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 455 mm