AOC Value-line CU34V5CW/BK skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
WQHD 3440x1440 ved 100Hz
Producent: AOC
Produkt nr: CU34V5CW/BK
EAN: 4038986110273
Varenummer: F23009148
billigst-pricerunner
AOC Value-line CU34V5CW/BK skærm &#45 WLED &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 4ms,1ms
Producent: AOC
Produkt nr: CU34V5CW/BK
EAN: 4038986110273
Varenummer: F23009148
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.232,00 ekskl. moms)
Produkt nr: CU34V5CW/BK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Mere skærmplads til øget produktivitet
Teknologi der gør en forskel
  • Ultravid WQHD-opløsning — 3440 x 1440 pixels giver et skarpt billede og masser af arbejdsplads
  • Krummet VA-panel — 1500R krumning og 3000:1 kontrastforhold for dybe farver og bedre fordybelse
  • Flydende billedbevægelser — 100Hz opdateringshastighed og AMD FreeSync sikrer en jævn visuel oplevelse
  • Anti-glare overflade — reducerer refleksioner fra lyskilder i rummet for bedre komfort
  • Hurtig responstid — 4ms responstid minimerer sløring i hurtige bevægelser
  • Bredt synsfelt — 178° både horisontalt og vertikalt bevarer billedkvaliteten fra flere vinkler
Fleksibel integration i hjemmet
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 20000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm
Pixeltæthed 110 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 86,4 cm
Overfladehårdhed 6H
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Hurtig opladning Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Megapixel 2 MP
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Ja
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-C
Antal upstream-porte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Indbygget KVM switch Nej
AC (strøm) indgang Ja
Mobile High-Definition Link (MHL) Nej
Netværk
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Nej
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 3 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 19
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 34 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 35 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V