AOC Gaming CU34G2XP/BK skærm - WLED - 34" - VA - 0,5ms
WQHD 3440x1440 ved 180Hz
Producent: AOC
Produkt nr: CU34G2XP/BK
EAN: 4038986111331
Varenummer: F24674698
billigst-pricerunner
AOC Gaming CU34G2XP/BK skærm &#45 WLED &#45 34" &#45 VA &#45 0,5ms
Producent: AOC
Produkt nr: CU34G2XP/BK
EAN: 4038986111331
Varenummer: F24674698
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.180,80 ekskl. moms)
Produkt nr: CU34G2XP/BK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Gør dig klar til at fordybe dig i en helt ny gamingoplevelse med AOC Gaming CU34G2XP/BK skærmen! Med en imponerende størrelse på 34\" og en skarp WQHD-opløsning ved 180Hz giver denne skærm dig krystalklare billeder og en utrolig smidig gameplay-oplevelse.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 430 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 80000000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1.073 milliarder farver
Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm
Pixeltæthed 109,7 ppi
Digital horisontal frekvens 30 - 220 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 144 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 86,4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
sRGB-dækning (typisk) 120,9%
NTSC-dækning (typisk) 105,4%
Adobe RGB dækning 120,9%
BT.2020 dækning 70,2%
Farveskala DCI-P3 96,3%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W; 4 W
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort, Rød
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort/rød
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort, Rød
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB upstream port type USB Type-B
Antal USB type-A downstream-porte 4
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Opladningsport type USB Type-A
AC (strøm) indgang Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Nej
Drejelig Ja
Drejevinkel område 30 - 30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 3,5 - 21,5°
Billede-i-billede Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 19
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 45 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 82 kWh
Strømforbrug (typisk) 59 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1698210
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 808,3 mm
Dybde (med stativ) 237,4 mm
Højde (med stativ) 528,2 mm
Vægt (med stativ) 8,02 kg
Bredde (uden stativ) 808,3 mm
Dybde (uden stativ) 102,9 mm
Højde (uden stativ) 367,5 mm
Vægt (uden stativ) 6,51 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 280 mm
Pakkedybde 903 mm
Pakkehøjde 548 mm