AOC E4 CU34E4CV computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 3500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Pixeltæthed | 109,68 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 190 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 120 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 79,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 190 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 120 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,36 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Ja |
| Overfladehårdhed | 3H |
| sRGB-dækning (typisk) | 120,6% |
Præstation
| AMD FreeSync opdateringshastighed | 48 - 120 Hz |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 18 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 46 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 31,7 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 179 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.5 A |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 93% |
| Driftshøjde | 0 - 5000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 808,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 252,2 mm |
| Højde (med stativ) | 581,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,92 kg |
| Bredde (uden stativ) | 808,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 101,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 365,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,16 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 930 mm |
| Pakkedybde | 188 mm |
| Pakkehøjde | 188 mm |