Apple Skærm
27" - 60 Hz - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
15.338,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
15.308,-
DKK
(12.246,40 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Standard Dynamic Range (SDR) lysstyrke | 600 cd/m² |
| Antal mikrofoner | 3 |
Funktioner
| Henvisning | Apple Display (P3-600 nits), HDTV Video (BT.709-BT.1886), NTSC Video (BT.601 SMPTE-C), PAL and SECAM Video (BT.601 EBU), Digital Cinema (P3-DCI), Digital Cinema (P3-D65), Design and Print (P3-D50), Photography (P3-D65), Internet and Web (sRGB) |
| Thunderbolt udgave | 5 |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 12 MP |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 6 |
| Lyddekodere | Spatial Audio, Dolby Atmos, Wide stereo sound |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Højttalere
| Lydsystem | High-fidelity six-speaker system with force-cancelling woofers |
Bagpanel I/O porte
| Antal Thunderbolt-porte | 2 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
Vægt & størrelser
| Højde (med stativ) | 478,0 mm |
| Bredde (med stativ) | 623,0 mm |
| Dybde (med stativ) | 168,0 mm |
| Vægt (med stativ) | 6300,0 g |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 23 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 90% |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 5120 x 2880 pixel |
| Pixeltæthed | 218 ppi |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| Skærmteknologi | Retina |
| Skærm glas type | Nano-texture glass |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| TrueTone-teknologi | Ja |