iiyama Skærm
23.8" - IPS - 120 Hz - 4 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.638,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.608,-
DKK
(1.286,40 ekskl. moms)
Design
| Rammeløst design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 0 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB strømforsyning | Nej |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 120° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 495 mm |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Andre funktioner
| Bredde | 539 mm |
| Dybde | 209,5 mm |
| Vægt | 4700,0 g |
Vægt & størrelser
| Højde (uden stativ) | 372 mm |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |