Produkt nr: 65BDL3511Q/00
EAN: 8712581778606
Varenummer: F22147449
billigst-pricerunner
Philips 65BDL3511Q Q-Line
Philips 65BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 65BDL3511Q/00
EAN: 8712581778606
Varenummer: F22147449
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.635,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 65BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer din digitale skiltning med Philips 65BDL3511Q Q-Line
Køb Philips 65BDL3511Q Q-Line nu for at tage din digitale skiltning til det næste niveau!
Display
LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
Skærm diagonal 165,1 cm (65")
Skærmteknologi IPS
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,372 x 0,372 mm
Skærm diagonal (metrisk) 163,9 cm
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Tågehastighed Ja
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 3
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
RS-232C Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Præstation
Formål Universel
Antal OSD sprog 12
Skærmvisning (OSD) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 165 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 220 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 160 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Computersystem Nej
Indbygget processer Nej
Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, AAC HE, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1462,3 mm
Skærm, dybde 68,9 mm
Skærm, højde 837,3 mm
Skærm, vægt 27,8 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Driftshøjde 0 - 3000 m
Godkendelser
Certificering FCC, Class A CB BSMI VCCI CU ETL EMF PSB
Netværk
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Nej
Logistik data
Harmoniseret systemkode (HS) 85285210
Funktioner
Kan monteres på væggen Ja
Tekniske detaljer
Produktvægt 27,8 kg (61.3 Pund)
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Signalgennemsløjfning RS232, IR Loop through
Angiv højde (tommer) 83,7 cm (33")
Garantiperiode 3 År
Angiv dybde (tommer) 6,88 cm (2.71")
Angiv bredde (tommer) 146,2 cm (57.6")