Produkt nr: 55BFL2214/12
EAN: 8718863030509
Varenummer: F22147470
billigst-pricerunner
Philips 55BFL2214 55" LED-bagbelyst LCD TV
Producent: Philips
Produkt nr: 55BFL2214/12
EAN: 8718863030509
Varenummer: F22147470
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.775,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 55BFL2214/12
Læs mere her
Philips 55BFL2214 B-Line Professionel Serie 55\" LED-bagbelyst LCD TV - 4K - til digital skiltning
Display
Skærm diagonal 139,7 cm (55")
Skærmteknologi LED
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Skærm diagonal (metrisk) 139 cm
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 3
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte Ja
Indbyggede højttaler(e) Ja
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Lyddekodere DTS, Dolby Atmos
Design
Produktfarve Sort
Skærm form Flad
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 200 mm
Præstation
Format til analogt signal PAL
System for digitalt signalformat DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 75 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 75 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 220/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Operativsystem installeret Android TV
Version af operativsystem 9 (Pie)
Understøttede videoformater AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Understøttede lydformater AAC, MP3, WAV, WMA
Understøttede billedformater BMP, GIF, JPG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1228 mm
Skærm, dybde 85 mm
Skærm, højde 712 mm
Skærm, vægt 13,1 kg
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Netværk
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Andre funktioner
Strømforsyningstype Intern
Antal USB 2.0-porte Ja
Højde (uden stativ) 712 mm
Vægt (uden stativ) 13,1 kg
Common interface plus (CI+) version 1.3.2
Video komprimeringsformater MPEG1, MPEG2, MPEG4
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Dybde (uden stativ) 78 mm