Produkt nr: 24B2N3200J/00
EAN: 8721038002270
Varenummer: F25313435
billigst-pricerunner
Philips 24B2N3200J skærm &#45 WLED &#45 24" &#45 IPS
Producent: Philips
Produkt nr: 24B2N3200J/00
EAN: 8721038002270
Varenummer: F25313435
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(923,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 24B2N3200J/00
Læs mere her
Philips Skærm - Levende Farver og Skarp Billedkvalitet
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn SmartContrast
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Pixeltæthed 93 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 85 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 140 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 120 Hz
Sync-on-green (SOG) Ja
Skærm diagonal (metrisk) 60,47 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala NTSC, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 110%
NTSC-dækning (typisk) 96%
Vis sRGB Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Komponent video synkronisering Separat synkronisering, Sync-on-green (SOG)
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-B
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
DisplayPort-version 1.2
Lydindgang Ja
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 30°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 11 kWh
Strømforbrug (typisk) 12,14 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 7,7 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 542 mm
Dybde (med stativ) 228 mm
Højde (med stativ) 499 mm
Vægt (med stativ) 5,57 kg
Bredde (uden stativ) 542 mm
Dybde (uden stativ) 85 mm
Højde (uden stativ) 320 mm
Vægt (uden stativ) 3,55 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 615 mm
Pakkedybde 139 mm
Pakkehøjde 385 mm
Pakkevægt 7,58 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI
Brugervejledning Ja
Bæredygtighed
Bæredygtighedscertifikater ENERGY STAR, EPEAT
Indeholder ikke PVC/BFR
Andre funktioner
Udvendigt finish type Tekstureret
EasyRead-tilstand Ja
Billedforbedring SmartImage
Adaptiv synkronisering Ja
Compliance-certifikater RoHS
(cdm) Software / funktion SmartControl
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 70000 t
Genbrug af data
Genbrugsplast 85%
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%