Produkt nr: LS27D702EAUXEN
EAN: 8806095541839
Varenummer: F25276305
billigst-pricerunner
Samsung ViewFinity S7 S27D702EAU skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class F
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D702EAUXEN
EAN: 8806095541839
Varenummer: F25276305
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 02/06-2026
(1.623,20 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D702EAUXEN
Læs mere her
Med en imponerende opløsning på 3840x2160 ved 60Hz giver denne skærm dig knivskarpe detaljer og utrolige farver, der springer ud af skærmen.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Nej
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forbruger
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Nej
Akse Ja
Pivot vinkel -3 - 3°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 23 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 39 kWh
Strømforbrug (typisk) 23 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 80 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1965511
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612,9 mm
Dybde (med stativ) 180 mm
Højde (med stativ) 473,2 mm
Vægt (med stativ) 5 kg
Bredde (uden stativ) 612,9 mm
Dybde (uden stativ) 41,6 mm
Højde (uden stativ) 367,7 mm
Vægt (uden stativ) 3,5 kg
Emballeringsdata
Stativ type Enkelt stativ
Pakkebredde 687 mm
Pakkedybde 484 mm
Pakkehøjde 160 mm
Pakkevægt 6,6 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI
Strømkabellængde 1,5 m
Bæredygtighed
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Bæredygtighedscertifikater TCO
Andre funktioner
Strømforbrug (DPMS) 0,5 W