Produkt nr: LS27D602ESUXXE
EAN: 8806097331148
Varenummer: F25163964
billigst-pricerunner
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS
EU Energy Class E
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D602ESUXXE
EAN: 8806097331148
Varenummer: F25163964
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(1.420,00 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D602ESUXXE
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 280 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega kontrast
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Synlig størrelse, horisontal 59,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Kvantepunktsfarveteknologi Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Proffesionelle
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 3
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -30 - 30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -2 - 25°
Billede-i-billede Ja
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 18 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Strømforbrug (typisk) 18 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 80 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612,9 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 556,6 mm
Vægt (med stativ) 6,1 kg
Bredde (uden stativ) 612,9 mm
Dybde (uden stativ) 41,6 mm
Højde (uden stativ) 367,7 mm
Vægt (uden stativ) 3,6 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 687 mm
Pakkedybde 510 mm
Pakkehøjde 160 mm