Produkt nr: LS32FG502EUXEN
EAN: 8806097817802
Varenummer: F25457321
billigst-pricerunner
SAMSUNG Skærm
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS32FG502EUXEN
EAN: 8806097817802
Varenummer: F25457321
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.560,00 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS32FG502EUXEN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Samsung Odyssey LS32FG502EUXEN — 180Hz QHD klarhed på 31,5\"
180 Hz i kombination med 1 ms responstid giver færre slørende bevægelser og mere præcis billedgengivelse ved hurtige scener. Det betyder tydligere måltracking i hurtige spil og skarp gengivelse af bevægelse i video. Fast IPS-panelet leverer brede 178 graders betragtningsvinkler, så farver og kontrast holder sig ens fra siden.
AMD FreeSync mindsker tearing ved variable framerates, og flimmerfri teknik beskytter dine øjne ved længere brug. Det indbyggede spiltilstand valg optimerer farver og responstid uden komplicerede indstillinger. Pixel pitch på 0,2767 mm giver skarpe ikoner og tekst i skrivebordsopgaver.
Se skarpere, reager hurtigere — vælg Odyssey LS32FG502EUXEN nu
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Vægt & størrelser
Højdejustering Ja
Bredde (med stativ) 714,6 mm
Dybde (med stativ) 250,2 mm
Højde (med stativ) 625,9 mm
Vægt (med stativ) 4900 g
Bredde (uden stativ) 714,6 mm
Dybde (uden stativ) 45,7 mm
Højde (uden stativ) 418,4 mm
Vægt (uden stativ) 3600 g
Porte & Grænseflader
HDMI Ja
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.2
HDCP-version 2.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Præstation
AMD FreeSync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Design
Produktfarve Sort
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Hældningsvinkelområde -3 - 25°
Drejevinkel område 90°
Pivot vinkel 184 °
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 51 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforbrug (typisk) 26,4 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 59 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Emballage indhold
Kabler inkluderet HDMI, DisplayPort
Display
Skærm diagonal 32"
Paneltype Fast IPS
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Naturligt aspektforhold 16:9
Pixel pitch 0,2767 mm
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16,7 M farver
sRGB-dækning (typisk) 99%