MSI PRO MP243X skærm - LED baglys - 24" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 4ms,1ms,14ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI PRO MP243X skærm - LED baglys - 24" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 4ms,1ms,14ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI PRO MP243X skærm - LED baglys - 24" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 4ms,1ms,14ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.773,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.743,-
DKK
(1.394,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI PRO MP243X skærm - LED baglys - 24" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 4ms,1ms,14ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI PRO MP243X skærm - LED baglys - 24" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 4ms,1ms,14ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.903,-
DKK
(1.522,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Horisontal scanningsområde | 63 - 136,3 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 100 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 116,4% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4b |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.5 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1442037 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 541,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 182,2 mm |
| Højde (med stativ) | 421,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 541,9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 322,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,65 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 605 mm |
| Pakkedybde | 116 mm |
| Pakkehøjde | 407 mm |
| Pakkevægt | 4 kg |