LG UltraFine 27UQ850V-W skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 5ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27UQ850V-W
EAN: 8806084248466
Varenummer: F24812387
billigst-pricerunner
LG UltraFine 27UQ850V-W skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class F
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27UQ850V-W
EAN: 8806084248466
Varenummer: F24812387
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.821,60 ekskl. moms)
Produkt nr: 27UQ850V-W
Læs mere her
Klarhed og Farver i Perfektion med LG UltraFine 27UQ850V-W Skærm
Oplev en verden af ultra-skarp og levende farver med LG UltraFine 27UQ850V-W skærmen. Den 27 tommer store skærm med LED baglys leverer skarpe billeder i 4K-opløsning ved 60Hz.
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 2000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68,47 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 98%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Hvid
Oplyst stand Nej
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Netværk
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 44 kWh
Strømforbrug (typisk) 54 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 157 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,9 mm
Dybde (med stativ) 239,3 mm
Højde (med stativ) 569,6 mm
Vægt (med stativ) 5,85 kg
Bredde (uden stativ) 613,9 mm
Dybde (uden stativ) 44,3 mm
Højde (uden stativ) 363,5 mm
Vægt (uden stativ) 4,05 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 696 mm
Pakkedybde 212 mm
Pakkehøjde 496 mm