LG 24BA450-B skærm - LED baglys - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA450-B
EAN: 8806096097748
Varenummer: F24890588
billigst-pricerunner
LG 24BA450-B skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA450-B
EAN: 8806096097748
Varenummer: F24890588
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 07/06-2026
(1.247,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 24BA450-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fuldend din arbejdsstation med LG 24BA450-B skærm
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Skærm diagonal (metrisk) 60,4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 2.2 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1967640
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 538,6 mm
Dybde (med stativ) 239,9 mm
Højde (med stativ) 508,9 mm
Bredde (uden stativ) 538,6 mm
Dybde (uden stativ) 50,8 mm
Højde (uden stativ) 319,8 mm