Lenovo L24m-4A skærm - WLED - 24" - IPS - 4ms,1ms,14ms,6ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.319,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.289,-
DKK
(1.831,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
2.449,-
DKK
(1.959,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 23.8" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 527 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 296.5 mm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Grå |
| Farvenavn | Cloud Grey |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Grå |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 75 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -360 - 360° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 22° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (maks.) | 130 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539.4 mm |
| Dybde (med stativ) | 196.2 mm |
| Højde (med stativ) | 530.6 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.12 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539.4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 41 mm |
| Højde (uden stativ) | 315.2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.42 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 10.4 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 592 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkevægt | 7.23 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
| Strømkabellængde | 1.8 m |
Andre funktioner
| Certificering | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT™ Gold, ENERGY STAR® Certified Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland® Eye Comfort |