LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 skærm - 27" - AMD Adaptive-Sync - IPS - 1ms
4K 3840x2160 ved 144Hz
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M27-4K-UHD-144-V2
EAN: 4260070129810
Varenummer: F22843446
billigst-pricerunner
LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 skærm &#45 27" &#45 AMD Adaptive-Sync &#45 IPS &#45 1ms
Producent: LC Power
EAN: 4260070129810
Varenummer: F22843446
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(3.180,00 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 skærm: Oplev verden i levende farver og utrolig detaljegrad
27 tommer skærmstørrelse og 3840 x 2160 opløsning giver dig knivskarp billedekvalitet og overvældende detaljer. Takket være AMD Adaptive-Sync teknologien opnår du en lynhurtig opdateringshastighed på 144 Hz og 1ms responstid. Dette betyder, at du kan spille dine yndlingsspil uden hakken og med minimal input-lag.
Køb din LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 skærm nu og oplev de mest livagtige visuelle detaljer
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 1000000:1
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 68,58 cm
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 90%
sRGB-dækning (typisk) 100%
NTSC-dækning (typisk) 85%
Adobe RGB dækning 85%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydindgang Nej
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 25,6 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 42,9 kWh
Strømforbrug (typisk) 150 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 7.89 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1190345
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613 mm
Dybde (med stativ) 369 mm
Højde (med stativ) 551 mm
Bredde (uden stativ) 613 mm
Dybde (uden stativ) 65 mm
Højde (uden stativ) 367 mm
Vægt (uden stativ) 5,49 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 895 mm
Pakkedybde 165 mm
Pakkehøjde 468 mm