iiyama ProLite XUB2493HS-B6 skærm - LED baglys - 24" - IPS - 0.5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: iiyama
Produkt nr: XUB2493HS-B6
EAN: 4948570123834
Varenummer: F24814715
billigst-pricerunner
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 0.5ms
Producent: iiyama
Produkt nr: XUB2493HS-B6
EAN: 4948570123834
Varenummer: F24814715
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(856,80 ekskl. moms)
Produkt nr: XUB2493HS-B6
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Højtydende IIyama ProLite XUB2493HS-B6 skærm
Med et hurtigt 0,5 ms responstid og en imponerende opdateringshastighed på 100Hz kan du se dine favoritfilm, spille dine yndlingsspil eller arbejde effektivt uden ghosting eller forsinkelser. Den krystalklare Full HD 1920x1080 opløsning giver dig klare og skarpe billeder, uanset hvad du bruger skærmen til.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 0,5 ms
Svartid (MPRT) 0,5 ms
Skærmoverflade Mat
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Kontrastforhold (dynamisk) 80000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,275 x 0,275 mm
Horisontal scanningsområde 30 - 115 kHz
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 115 kHz
Skærm diagonal (metrisk) 60,5 cm
DDC/CI Ja
sRGB-dækning (typisk) 96%
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
AMD FreeSync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Forbedret kabelstyring Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 23°
Skærmvisning (OSD) Ja
OSD-sprog Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Russisk
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 16 kWh
Strømforbrug (typisk) 16 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1873044
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,5 mm
Dybde (med stativ) 209,5 mm
Højde (med stativ) 493 mm
Vægt (med stativ) 5,1 kg
Højde (uden stativ) 343 mm
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI
Hurtig start guide Ja
Bæredygtighed
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Bæredygtighedscertifikater ErP
Andre funktioner
Emballageindhold quick start guide, safety guide
Compliance-certifikater CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Kontrolpanel Power, Menu, + / Volume, - / Eco, Signal / Exit
Bredde 539,5 mm