ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR skærm - LED baglys - 16" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR skærm - LED baglys - 16" - IPS - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR skærm - LED baglys - 16" - IPS - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.152,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.122,-
DKK
(2.497,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 700:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Vis antal farver | 260000 colours |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 83 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 61 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 40 cm |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 10 W |
| HDMI | Ja |
| Antal mini HDMI-porte | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Ergonomisk
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 15 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 10 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1891625 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 359,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 11,9 mm |
| Højde (med stativ) | 226,8 mm |
| Bredde (uden stativ) | 359,9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 11,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 226,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 1,15 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 488 mm |
| Pakkedybde | 88 mm |
| Pakkehøjde | 298 mm |
| Pakkevægt | 2,29 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | SPLENDID |
Batteri
| Batterikapacitet | 7800 mAh |