Produkt nr: 90LM055J-B01170
EAN: 4711081874997
Varenummer: F23256709
billigst-pricerunner
ASUS VA27ECPSN skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM055J-B01170
EAN: 4711081874997
Varenummer: F23256709
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.568,80 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM055J-B01170
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
ASUS VA27ECPSN Skærm: Elegant, Mulig og Højtydende
Med sin imponerende reaktionshastighed på 5ms og en opdateringsfrekvens på 75Hz, kan du forvente hurtig responsive tider og jævne overgange mellem billeder.
Køb din ASUS VA27ECPSN nu og oplev kvaliteten og ydeevnen
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,311 x 0,311 mm
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 84 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 75 Hz
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB type-A downstream-porte 3
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 35°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Strømforbrug (typisk) 20 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1309699
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612,4 mm
Dybde (med stativ) 226,3 mm
Højde (med stativ) 373,3 mm
Vægt (med stativ) 6,48 kg
Bredde (uden stativ) 612,4 mm
Dybde (uden stativ) 47,2 mm
Højde (uden stativ) 367 mm
Vægt (uden stativ) 3,64 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 680 mm
Pakkedybde 170 mm
Pakkehøjde 475 mm