Produkt nr: 90LM06GJ-B01170
EAN: 4711387163061
Varenummer: F24568330
billigst-pricerunner
ASUS VA27ACFSN skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM06GJ-B01170
EAN: 4711387163061
Varenummer: F24568330
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.287,20 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM06GJ-B01170
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Præcise farver og jævn ydeevne - ASUS VA27ACFSN 27\" QHD-skærm med LED-baggrundsbelysning
Takket være det hurtige 100Hz opdateringsfrekvens vil du ikke længere opleve sløring eller uklarhed under bevægelse. Dette gør VA27ACFSN-skærmen ideel til spil og actionfyldte film. Hver bevægelse vil være flydende og præcis uden forsinkelse.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,233 x 0,233 mm
Synlig størrelse, horisontal 60,9 cm
Synlig størrelse, vertikal 35,5 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 84 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 100 Hz
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB type-A downstream-porte 3
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
AC (strøm) indgang Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 35°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Strømforbrug (typisk) 19 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1609207
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614 mm
Dybde (med stativ) 226,3 mm
Højde (med stativ) 517,8 mm
Vægt (med stativ) 6,8 kg
Bredde (uden stativ) 614 mm
Dybde (uden stativ) 48 mm
Højde (uden stativ) 365,9 mm
Vægt (uden stativ) 4,75 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 687 mm
Pakkedybde 171 mm
Pakkehøjde 516 mm