AOC B3 Q27B35S3 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Producent: AOC
Produkt nr: Q27B35S3
EAN: 4038986182768
Varenummer: F25347558
billigst-pricerunner
Producent: AOC
Produkt nr: Q27B35S3
EAN: 4038986182768
Varenummer: F25347558
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(956,00 ekskl. moms)
Produkt nr: Q27B35S3
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en visuel fest med vores AOC 27\" skærm med 2560x1440 opløsning.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Kontrastforhold (dynamisk) 20000000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltæthed 109 ppi
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Overfladehårdhed 3H
sRGB-dækning (typisk) 102,4%
NTSC-dækning (typisk) 89,3%
Adobe RGB dækning 87%
BT.2020 dækning 59,4%
Farveskala DCI-P3 81,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Understøttede Windows-operativsystemer Windows 10, Windows 11
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 23°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 19
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 27 kWh
Strømforbrug (typisk) 22 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2298702
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 616 mm
Dybde (med stativ) 191,9 mm
Højde (med stativ) 447,4 mm
Vægt (med stativ) 3,06 kg
Dybde (uden stativ) 35,9 mm
Højde (uden stativ) 358,8 mm
Vægt (uden stativ) 2,84 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 124 mm
Pakkehøjde 480 mm