Acer Vero B278U Ebemiqprcuzx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
WQHD 2560x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Vero B278U Ebemiqprcuzx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Vero B278U Ebemiqprcuzx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.555,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.525,-
DKK
(2.820,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer Vero B278U Ebemiqprcuzx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer Vero B278U Ebemiqprcuzx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.685,-
DKK
(2.948,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 597 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 336 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 55 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |