DELL Skærm
27" - 100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.969,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.939,-
DKK
(1.551,20 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Nej |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2; 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W; 2 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1; 1 |
| HDCP-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1; 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.4; 1,4 |
| HDMI-version | 2,1 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja; Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Drejevinkel område | -173 - 173°; -173 - 173° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21°; -5 - 21° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | Ja; 130 mm |
| Bredde (med stativ) | 612,4 mm; 612,38 mm |
| Dybde (med stativ) | 211,6 mm; 211,59 mm |
| Højde (med stativ) | 515,6 mm; 515,65 mm |
| Maks. stativ højde | 51,6 cm |
| Vægt (med stativ) | 4,74 kg; 4920,00 g |
| Bredde (uden stativ) | 612,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 51,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 356,8 mm; 356,79 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,23 kg; 3230,00 g |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V; 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz; 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 21,5 W; 21,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W; 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W; 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 48 W; 48 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E; E |
| Indgangsstrøm | 1,2 A |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21,5 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, TCO Certified Edge, TCO Certified 10.0, RoHS, ErP Lot 5 |
Andre funktioner
| Farveområde | 72 % NTSC |
| Type af baggrundslys | LED |
Funktioner
| Skærmoverflade | Anti-glare |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27"); 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel; 2560 x 1440 pixel |
| Skærmteknologi | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m²; 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Responstid | 5 ms; 8 ms |
| Responstid (hurtig) | 8 ms; 5 ms |
| Pixel pitch | 0,23310 mm; 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Synlig størrelse, diagonal | 684,7 mm |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 16,7 million farver |
| Overfladehårdhed | 3H |