ASUS Skærm
27" - IPS - Quad HD - 75 Hz - 5 ms - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.040,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.010,-
DKK
(1.608,00 ekskl. moms)
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbygget kamera | Ingen |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB-hub-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 224 mm |
| Højde (med stativ) | 529,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5480 g |
| Vægt (uden stativ) | 3500 g |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Rammeløst design | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| HD-type | Quad HD |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |