Acer Skærm
23.8" - IPS - 144 Hz - 1 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.327,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.297,-
DKK
(1.037,60 ekskl. moms)
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Lydindgang | Ja |
Andre funktioner
| Lydudgang | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Adaptive-Sync |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 9 kWh |
Design
| Produktfarve | Sort |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified generation 10, EPEAT Gold |
Ergonomisk
| Kabellåseslids type | Kensington |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,96 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LCD |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |