32" 1080P PVM Metal Case
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.962,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.932,-
DKK
(1.545,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TFT |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 2 MP |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0 type-A-porte | 1 |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 40 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 780 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 540 mm |
| Pakkevægt | 24 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Vægt | 22 kg |
| Dybde | 100 mm |
| Støjfilter | Ja; Ja |
| Højde | 460 mm |
| Garantiperiode | 5 År |
| Antal USB-porte | 1 |
| Kamfilter | 3D |
| Bredde | 730 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |