Edbak Universal Vægbeslag til
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 110 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 165,1 cm (65") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 3,3 m (130") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 1200 x 600 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Afstand til væggen (maks.) | 4,2 cm |
| Afstand til væggen (min.) | 4,2 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | RoHS |
Tekniske detaljer
| Nem at installere | Ja |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1260 mm |
| Dybde (min.) | 4,2 cm |
| Dybde (maks.) | 4,2 cm |
| Højde | 640 mm |
| Vægt | 9,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1280 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 10,1 kg |