Edbak Universal Portrait
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 60 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 66 cm (26") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 101,6 cm (40") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 300 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Afstand til væggen (maks.) | 4,1 cm |
| Afstand til væggen (min.) | 4,1 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | RoHS |
Tekniske detaljer
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 350 mm |
| Dybde (min.) | 4,1 cm |
| Dybde (maks.) | 4,1 cm |
| Højde | 490 mm |
| Vægt | 2,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 540 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 2,6 kg |