Edbak Univeral Vægbeslag til
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 80 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 101,6 cm (40") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Afstand til væggen (min.) | 3,8 cm |
| Afstand til væggen (maks.) | 3,8 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | RoHS |
Tekniske detaljer
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 800 mm |
| Dybde (min.) | 3,8 cm |
| Dybde (maks.) | 3,8 cm |
| Højde | 490 mm |
| Vægt | 4,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 820 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 38 mm |
| Pakkevægt | 4,7 kg |